Palaba a.s. - Profil společnosti


Profil společnosti

SÍDLO: Netovická 875, Slaný 274 44
IČ: 45147515
DIČ: CZ45147515
OR: Městský soud v Praze, oddíl B, vložka 1422
Základní kapitál: 100 000 tis. Kč

Společnost PALABA a. s. provozuje průmyslový areál „Komerční zóna Slaný“ (KZS), ve kterém nabízí pronájem výrobních, skladových a kancelářských ploch včetně souvisejících  služeb a dodávek médii.

Kromě pronájmu nebytových prostor, který je stěžejní činností společnosti, nabízí PALABA a. s. služby ekonomického charakteru a služby archivní a spisové.

Charakteristika průmyslového areálu

Areál KZS se nachází v severovýchodní části průmyslové zóny města Slaného pří výjezdu směrem na Prahu. Praha je vzdálena 30 km, mezinárodní letiště Ruzyně 15 km a rovněž 15 km je vzdáleno město Kladno. Město Slaný leží při silniční komunikaci č. 7  (Chomutov, Louny, Slaný, Praha) a prochází jím železnice (trať SŽDC Kralupy n. Vlt. – Louny). Slaný má  17 tis. obyvatel, ve městě a v okolí je možno získat volné pracovní síly. Areál KZS se rozkládá na pozemku o rozloze 7,1 ha. Je rozdělen Netovickou ulicí na  západní a východní část. Celý areál je nepřetržitě střežen bezpečnostní agenturou. Areál je přístupný i pro těžká nákladní vozidla a v případě potřeby je možno využít i přilehlou železniční vlečku. Inženýrské sítě jsou komplexně zajištěny v celém areálu. Vytápění jednotlivých objektů prostřednictvím samostatných plynových kotelen.

Areál KZS je vzhledem k technickému i profesnímu vybavení schopen uspokojit i nejnáročnější zákazníky a jeho cílem je poskytovat nájemcům komplexní služby dle jejich individuálních požadavků.


V současné době jsou největšími a nejvýznamnějšími nájemci v areálu KZS firmy: 

Inoplast s.r.o.
Arena Comet SCS ČR
MechaTec s.r.o.
INCO engineering s.r.o.
TEPLOTECHNA Ostrava a.s.
Úřad práce ČR – Krajská pobočka Příbram
Klarus, s.r.o.
Ing. Václav Houžvíček - truhlářství

V areálu rovněž sídlí dceřiné společnosti, a to:

Bateria Slaný CZ, s. r. o., která se zabývá prodejem baterií a akumulátorů, provádí repase akumulátorů a poskytuje  poradenské služby v oboru elektrochemických zdrojů proudu (www.bateria.cz).

Nástrojárna Palaba s. r. o., jejíž hlavní činností je výroba vstřikovacích a lisovacích forem (http://www.nastrojarna-palaba.com).

 Mail: palaba (zavináč) palaba.cz | Tel: 312 571 142 © 2007-2015 informatik